Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente

  • 65 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente Barcelona med 1 sovrum ligger i distriktet Holborn, och tunnelbanestationen el Clot ligger ungefär 5 minuters promenad bort. Den 65 m² stora lägenheten kan ta emot upp till 4 gäster.

Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente erbjuder gästerna bekvämligheter som hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Det finns också en separat toalett och en dusch.

Gästerna kan varva ner på en terrass.

Lägenheten har ett minikök, utrustat med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap för din bekvämlighet.

Den här lägenheten har ett väldigt bra läge 2 km från tågstationen Passeig de Gràcia - och 3 km från Katedralen i Barcelona. Ungefär 10 minuters bilfärd från boendet hittar du Passeig de Gràcia. Parc Güell ligger cirka 3,1 km bort. Du kommer att befinna dig några meter bort från busshållplatsen Valencia - Muntanya.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente Barcelona
Apartament Clot 1
Mobilpris

Apartament Clot 1

7.9
Bra 159 recensioner
235 m från boendet
USD 195 USD 176
per natt
Lux Apartments Park Glories
Mobilpris

Lux Apartments Park Glories

312 m från boendet
USD 345 USD 311
per natt
A3Ind1123- Atico Near Sagrada Familia
Mobilpris

A3Ind1123- Atico Near Sagrada Familia

472 m från boendet
USD 379 USD 341
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Barcelonas internationella flygplats
    19 km

    Tågstationer

    Clot tågstation
    200 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Bagageförvaring

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Sittgrupp
    • Uteplats
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    LicensnummerESHFNT00000806200000205900100000000000000000000000009
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente?
      Populära sevärdheter nära Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente inkluderar bland annat Parc Güell, Katedralen i Barcelona, Passeig de Gràcia.
    • Hur stort är Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente?
      Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente är 65 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Barcelonas internationella flygplats
    19 km

    Tågstationer

    Clot tågstation
    200 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Acogedor Apartamento Con Entrada Independiente Barcelona

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng